Nhật ký ma cà rồng

Dziennik Soo Won wpis 12

Spotkania z duchami

W czasie, gdy byłam w Sajgonie moi bracia dowiedzieli się, że za zaginięcie dziecka odpowiedzialny jest wampir zwany Asamitą, którego specjalizacją jest zmienianie twarzy i podszywanie się pod innych KinJinów. Podobno często przebywa na lotnisku i dworcu centralnym.

W pierwszej kolejności poszliśmy na dworzec, gdzie spotkana tam dusza opowiedziała historię swojego morderstwa i zgodziła się szukać zmieniającego twarze w zamian za znalezienie jej mordercy. Z rozmowy zrozumieliśmy, że zginęła w okolicach drugiej wojny światowej. Oprócz tego była w stanie jedynie podać jego nazwisko. Korzystając z książki telefonicznej znaleźliśmy osoby noszące to samo nazwisko i poszliśmy pod pierwszy adres.  Wtargnęliśmy do środka i przerażona staruszka powiedziała, gdzie możemy znaleźć córkę mordercy. Niestety nasza wizyta była nieprzemyślana i wyszła dość gwałtownie, udało się więc staruszkę zwrócić do wielkiego koła życia. Oby jej następne życie było szczęśliwsze.

Poszliśmy pod wskazany adres i tym razem podeszliśmy ostrożniej do zagadnienia.  Znów podając się za studentkę poprosiłam ją, by opowiedziała swoją historię rodzinną. Opowiedziała, jak to jej rodzina prześladowana jest przez pech (prawdopodobnie  tak naprawdę przez tego drania). Sugerując, że to on może być przyczyną i obiecując odprawienie rytuałów uzyskaliśmy informacje o miejscu jego pochówku. Rzeczywiście, znaleźliśmy go tam i bez wstydu przyznał się do dręczenia swojej rodziny oraz wielu zabójstw i za życia, i po śmierci. Z pewnością, jest to istota, która nie powinna móc działać na świecie i niestety dałam temu zdaniu wyraz. Na szczęście moi bracia załagodzili sytuację i na razie wykorzystamy , by odnalazła porywacza małego krewnego.  Zgodził się on na to, za spotkanie z jedną z pierwszych swoich ofiar. Ich spotkanie stało się zatem pewnikiem.

Comments

Althea88 basbas

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.